Dezinfekčný prostriedok

Air Control Sanitizer

O produkte

Air Control Sanitizer je aerosólová linka používaná na zlepšenie zdravia vzduchu. Vďaka špeciálnemu zloženiu je vhodný ako neutralizátor zápachu a vytvára zdravšie prostredie vďaka vysokej prítomnosti éterických olejov z mentolu a eukalyptu. Air Control Sanitizer sa dodáva vo veľkostiach:

150 ml plechovka

150 ml plechovka One Shot má konkrétny ventil, ktorý po aktivácii umožní vyliatie obsahu za krátky čas. Je ideálny pre profesionálnejšie použitie. Air Control Sanitizer One Shot je možné použiť v domácnostiach, kanceláriách, autách, karavanoch, autobusoch, sanitkách a lekárskych ordináciách. Fľaša pokrýva až 75 metrov štvorcových.

250 ml plechovka

250 ml plechovka s dávkovacím ventilom, špeciálne navrhnutá na použitie s našimi automatickými dávkovačmi. Ideálne použitie na pracoviskách, v kanceláriách, telocvičniach, šatniach, jedálňach atď. Valec zaručuje 3 000 vstrekov.

500 ml plechovka

500 ml plechovka vhodná na viac použití, je možné ju dávkovať v domácom aj pracovnom prostredí, v automobiloch, karavanoch, autobusoch, ako aj na vypínače, vankúše, záclony, matrace, topánky, nádoby na odpadky a iné. Môže byť použitý aj v klimatizáciách.

Air control S

Air control S