Vzduchový aerosolový deodorant

Air control Plus

O produkte

Air Control Plus je rad ultra koncentrovaných vysoko kvalitných vôní, ktoré sa vyznačujú dvoma základnými vlastnosťami: • pravdepodobnosť a zvláštnosť esencií • vysoké percento esencie, ktoré zaručuje optimálnu vôňu aj v stredne veľkých a veľkých miestnostiach.

Voňavky:

Amber

Vo vôni Amber sú kvetinové a ovocné tóny spojené so sladkou vôňou ambry, ktorá ju zintenzívňuje a dodáva jej teplo, čím vytvára rafinovanú a obklopujúcu vôňu pre prostredie.

Ruby

V Ruby sa spájajú teplé a drevité tóny tabaku a sladkého drievka, ktoré vytvárajú vôňu veľkého rázu, ktorú možno vďaka svojej príjemnosti a vytrvalosti použiť v domácom aj pracovnom prostredí. .

Karibik

Karibik kombinuje ovocnú vôňu manga a ríbezlí v sviežej a ovocnej vôni, ktorá prenesie kútik Karibiku do vašich izieb a vytvorí iskrivú a vitálnu atmosféru.

Stredozemné more

Vďaka prírodným esenciám extrahovaným z typických stredomorských bylín, ako je tymian, mäta a rozmarín, má táto vôňa povzbudzujúci a energizujúci účinok, ktorý vytvára sviežu a stimulujúcu atmosféru.

Technické vlastnosti

AIR CONTROL PLUS je rad ultra koncentrovaných parfumov pre prostredia s jedinečnými vlastnosťami. Vône sú výsledkom starostlivého výskumu a výberu, výsledkom dlhoročných skúseností spoločnosti naša spoločnosť. Výber surovín najvyššej kvality a vysoká koncentrácia esencií vám umožní parfumovať veľmi veľké priestory a dlho. Sprej AIR CONTROL PLUS ma netto obsah 250 ml a je vybaveny 3 000 dávkovacím ventilom, ktorý umožňuje ich použitie v automatických časovaných difúzore. Odporúča sa používať v kanceláriach, hoteloch, telocvičnach, čakárnach, konferenčny miestnostiach, toaletach, atď.

Spôsob použitia

Aerosólový dezodorant Air Control bol navrhnutý pre použitie s automatickými difúzormi, s ktorými dokáže zaručiť nepretržité a optimálne parfumovanie a dezinfekciu. Špeciálny odmeraný ventil prepúšťa dostatočné množstvo dezodorantu pri každej dodávke a miestnosti na parfumy asi 200 m2. Jeden 250 ml sprej zaručuje 3 000 vstreknutí a preto programovaním výdaja difúzora každých 15 minút a pri prevádzkovej dobe 12 hodín denne vydrží približne 60 dní.

Air control S

Air control S